Na základě rozvolnění pravidel nouzového stavu začnou od pondělí 11.5. společné tréninky dorostu, kterými započne letní příprava na sezónu 2020/2021. Tréninky budou probíhat každý den (kromě víkendů) v odpoledních blocích.

Sraz na každý trénink bude vždy přímo v místě konání tréninkové jednotky. Místa jejich konání máte uvedena v týdenním rozpisu. Na whatsappu bude hráčům upřesněna adresa sportoviště a GPS souřadnice. V případě nepříznivého počasí či nastalých změn budou hráči vždy informováni též prostřednictvím skupiny na whatsappu, kterou je proto nutné pravidelně kontrolovat.

Hráči dorostu dorazí na tréninkové jednotky již oblečení do sportovního úboru, oblečení musí být přizpůsobeno aktuálnímu počasí. S sebou bude mít každý hráč vlastní dostatečně velkou lahev s pitím a na sportoviště musí dorazit se zakrytým obličejem rouškou. Při samotných cvičeních už budete trénovat bez ní.

!!! Důležité upozornění: Pokud se někdo z hráčů nebude cítit dobře či bude mít jiné příznaky nevolnosti, omluví se trenérovi přes Whatsapp a tréninku se NEZÚČASTNÍ!!

Hráčům je zakázán vstup do prostoru šaten. Pro rodiče i veřejnost je zimní stadion kompletně uzavřen!

 

Děkujeme za dodržování všech výše uvedených bodů a těšíme se od pondělí na viděnou!

Realizační tým

 

Příloha: Týdenní plán 11.05.-17.05.2020

Týdenní plán 18.05.-24.05.2020 (pozor, změna – čtvrtek 21.5. sraz ve 13:45 na ZS!!)

Aktuality

KONZULTAČNÍ HODINY

Konzultační hodiny s trenérem budou v sezóně 2020/21 vždy dle dohody po předchozí telefonické domluvě.