Stejně jako v loňském roce, i letos se dorostenci vydají na 5denní soustředění do Ústí nad Orlicí, které proběhne ve Sport parku Tichá Orlice. Soustředění se koná v termínu 11.6 – 15.6. 2018 (pondělí až pátek). Sraz nominovaných hráčů je v pondělí 11.6. ve 14:30 hodin na ZS (odjezd 15:00 hod.). Plánovaný návrat v pátek 15.6. ve 14 hodin.

Od hráčů budeme vybírat částku 1.600 Kč (zahrnuje snídaně, obědy, večeře, ubytování a pronájem sportovišť). Peníze hráči uhradí NEJPOZDĚJI DO PÁTKU 8.6.2018!!!!

S sebou musí každý hráč mít následující:

5 párů ponožek do sportovní obuvi, 2 páry bot na běhání, 5x tričko, 3x kraťasy, 1x plavky, 2x mikina, tepláková souprava, kšiltovka, pantofle, švihadlo, hokejku na florbal, hokejové rukavice, hokejku, ručník, věci osobní hygieny.

Ti, kteří užívají nějaké léky, si je nezapomenou vzít s sebou. Dále si KAŽDÝ vytiskne a přinese vyplněné prohlášení o bezinfekčnosti a především si nezapomene vzít KARTIČKU ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNY!

Nominace hráčů:

Tichý, Žalčík, Pinkas, Pelda, Boukal, Králik, Pajer, Moravec, Budina, Souček M., Souček L., Beneš Matěj, Beneš Michal, Havlíček, Jirků, Brožek, Jerman, Kodym, Kudrnáč, Kulhánek, Novotný, Řehák, Veselý, Giesl, Táborský, Glos, Marha.

 

Potvrzení o bezinfekčnosti zde: PROHLASENI- bezinfekčnost.docx

 

Aktuality

KONZULTAČNÍ HODINY

Konzultační hodiny s trenérem budou v sezóně 2018/19 vždy dle dohody po předchozí telefonické domluvě.